Nelis Wegenbouw NV  
Industrieweg Noord 1178                                    
3660 Opglabbeek                                                            
                              
Tel.: 089/85.77.43  
Fax: 089/85.81.36 info@neliswegenbouw.be
   
BTW BE 0433.699.965  

 

Bedrijfsgegevens
Medewerkers

Johan Nelis

gedelegeerd bestuurder

johan.nelis@neliswegenbouw.be

Anton Nelis

werfleider

anton.nelis@neliswegenbouw.be

Steve Frederix

werfleider

steve.frederix@neliswegenbouw.be

Ben Loos

werfleider

ben.loos@neliswegenbouw.be

Nicole Nelis

administratie / personeel

nicole.nelis@neliswegenbouw.be

Vera Gabriels

boekhouding

vera.gabriels@neliswegenbouw.be

William Nelis

materiaalbeheerder

 
Voor meer info of een vrijblijvende offerte, neem gerust contact op via onderstaand formulier.
Naam:  
(*)
Bedrijf:  
Email :  
(*)
Telefoon:  
(*)
Opmerking, vraag, offerte, ...  
(*)
(*) is een verplicht veld.
Nelis Wegenbouw
Sterk in uitzonderlijk betonwerk.
- Ook veel ervaring in allerhande rioleringswerken.
- Onze rioolreinigingsmachine maakt iedere verstopping vrij.
Gratis Producten
Contactgegevens
Voor inlichtingen en vragen: 089/85.77.43
Nieuwe vacatures